HABERLER
Dini Haber

DİNDAR GEÇİNEN İNSAN

Dindar geçinen insanların neredeyse %90 ından neden nefret ediyorum, bölüm 851232545321. Aşağıda siteye gelen bi yorumu görmektesiniz.

Kendileri inanmayanlara ana bacı küfretmeyi, onları aşağılayıcı hakaretler etmeyi kendilerine HAK görüyolarken, bizim sadece dini eleştiriyor olmamıza bile katlanamıyorlar. Üstelik ben dini eleştirirken kimsenin ne annesini, babasını, dıdısının dıdısını ağzıma alıp küfrediyorum, nede ağza alınmayacak şeyler söylüyorum.

A,din,Dindar geçinen insan,Küfürlü yorum,Küfürbazlar,Ana bacı yapan dindar nesil,Eleştiriye gelemeyen yobazlar

İyilik meleğiyiz, biz iyiyiz, doğru insanlarız, şuyuz buyuz diye böbürlenip kendi kendinizin totosunu şaha kaldıracağınıza biraz insan olmayı öğrenin. Biz kimseye müslüman diye, inanıyor veya inanmayanlar hakkında eleştiriler yapıyor diye küfür etmiyor, onları dinleyebiliyor isek, sizin de önce İNSAN olmayı başarıp sonra aynı HOŞGÖRÜYÜ bize göstermeniz gerekir.

Küfür ACİZLİKTİR, bir görüşe cevap verebilecek ZEKANIZ olsun, ağzınıza her fırsatta hastası olduğunuz o çükünüzü alacağınıza elinize kitap alın! Sizin gibilerden tiksiniyorum, sözde ahlaklı özde ahlaksızlar.

He bu arada, yukarıdaki kafaya sahip yobaz andavallar için dip not:
%90'ı müslüman olan bir ülkede dini eleştirmek insana sevgili kazandırmaz, salak saçma şeyler uydurup kendinizi buna inandırmayın. Kaldı ki ben zaten evli biriyim, sevgiliye ihtiyacım yok, fakat sizin abaza beyinlerinizin ve cinsel açlığınızın en ufak dişi sineğe bile ihtiyacı var. Ön yargınıza bacağımı sokayım. Aklınızın nerede olduğu, düşünce yapınızdan ve yorumlarınızdan bile belli...

Yazan: A.Kara
« ÖNCEKİ YAYIN
SONRAKİ YAYIN »

Hiç yorum yok